BG EN

Това е злокобният дом, в който изгоряха българин и двете му момиченца (ВИДЕО)

ПИК TV

Това е злокобният дом, в който изгоряха българин и двете му момиченца (ВИДЕО)

12390
на 03.11.2016
Това е злокобният дом, в който изгоряха българин и двете му момиченца (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

37-годишен българин и двете му дъщери на 9 и 11 години са загиналите в пожара в Мюнхен в нощта срещу сряда., за който ПИК съобщи. Мъжът, когото съседите познават като Саша, е работел като чистач в Мюнхен от една година. Съпругата му и майка на загиналите момичета е в България.

препоръчано

Роднини на семейството вече са уведомени за трагедията. Българите се нанесли в сградата близо до централната гара в Мюнхен още преди година. Преди това са живели известно време в Испания. Те обитавали малка мансарда. В сградата живеят предимно източноевропейци, повечето не говорят немски, съобщава "24 часа". В нея са регистрирани 95 души, но полицията смята, че нелегално там са пребивавали много повече.

Къщата принадлежи на един наемодател и е използвана като общежитие от работници от Източна Европа. Това е четвъртият пожар в тази сграда.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК! ДПС ще подкрепи тегленето на нов дълг: Държавата не може да си позволи забавяне на плащания към общини и предприятия ГОРЕЩО В ПИК! ДПС ще подкрепи тегленето на нов дълг: Държавата не може да си позволи забавяне на плащания към общини и предприятия
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК