ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
21-годишната Полина Попова стана победителка в конкурса "Мис Русия - 2017". Короната с диаманти й бе предадена от миналогодишната носителка на приза 19-годишната тюменка Яна Доброволская.
препоръчано

Конкурсът се проведе на 15 април в елитния комплекс Барвиха Luxury Village. В него участваха 50 момичета, като до финала стигнаха 10.
Победителката Полина Попова работи като модел, пътува много, снима се в САЩ, Китай, Италия. Момичето изучава китайски език и твърди, че сред любимите й занимания са да готви и да играе тенис.
Превод: ПИК

свързани новини
18-годишна танцьорка е новата "Мис Русия" (видео)
18664
на 17.04.2016
Мъжът на Азис нагъва кебапчета XXL (СНИМКИ)
29214
преди 10 часа
Ето го горещото гадже на Стоичков (СНИМКА)
38388
преди 17 часа
Митничари заловиха 4810 кг незаконни хладилни агенти (СНИМКИ)
19596
на 06.02.2026


