ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спортният директор на "Левски" Христо Йовов бе видимо изненадан от назначението на Иван Колев в школата на клуба и даде да се разбере, че това е станало без неговото знание.
Бижутера призна, че не знае за подобно действие от страна на клубното ръководство и в частност Тодор Батков.
„Нямам представа за какво точно става дума. Научих за тази промяна в школата от медиите. Излишно е да коментирам“, обясни пред Гонг шефът на 26-кратните шампиони.
Както вече стана ясно, Колев е назначен като методист в ДЮШ, а Пламен Николов ще застане начело на селекционер при подрастващите.
препоръчано
Левски трепери за основен защитник преди Лудогорец
6998
преди 8 часа
Eто кои са потенциалните съперници на България в Лига на нациите
11066
преди 12 часа
ОФИЦИАЛНО: Левски скъса с бразилец
10439
преди 12 часа


