BG EN

Токио ще работи с Вашингтон и Сеул по въпроса за нови санкции срещу КНДР

СВЕТЪТ ДНЕС

Токио ще работи с Вашингтон и Сеул по въпроса за нови санкции срещу КНДР

8624
на 05.06.2017
Токио ще работи с Вашингтон и Сеул по въпроса за нови санкции срещу КНДР
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Япония подкрепя санкциите на Съвета за сигурност на ООН срещу КНДР и възнамерява да си сътрудничи със Съединените щати и Южна Корея за бъдещ натиск от санкции срещу Пхенян. Това заяви премиерът на Япония Шиндзо Абе.

препоръчано

Както е известно в края на миналата седмица Съветът за сигурност на ООН единодушно прие резолюция, с която санкциите срещу КНДР се разширяват заради продължаващите ядрени опити от страна на Пхенян.

„Оценяваме високо, че решението за нови санкции бе прието единодушно - коментира Абе пред агенция “Киодо“. – Ще работим съвместно с Вашингтон и Сеул в посока за нови санкции срещу Северна Корея“.

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК