ГОРЕЩО
С РЕШИТЕЛНАТА ПОДКРЕПА НА ДПС: Държавата тегли нов дълг
ГОРЕЩО ОТ СЪДА. Общо седмина от "Калашниците" остават зад решетките
Има опасност за живота на две от децата, пострадали при катастрофата в Горна Оряховица (СНИМКИ)
Радев обеща да се опълчи на санкциите срещу Русия, които засягат българската икономика (ВИДЕО)
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА! Ресторантьорите с остра позиция заради слуховете, че летният сезон е пред провал
Животът днес
ТОЛ камерите отчетоха двоен спад на хванатите да карат в аварийните ленти
13063
на 17.07.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От 30-ия до 130-ия км могат ефективно да снимат за скорост камерите на тол управлението. Това съобщи пред bTV проф. Олег Асенов, който е негов ръководител.
препоръчано
Той посочи, че има спад на хванатите да карат в аварийните ленти. От 60-70, за последните 24 часа са 30-35. Явно има ефект от информационната кампания, посочи проф. Асенов. Глобата за карането в аварийната лента е 1000 лева и 3 месеца без книжка.
Над 300 камери на тол системата ще засичат и скорост. Следват глоби
12875
на 23.11.2023
"Хюндай" нацели камери на ТОЛ-системата (СНИМКА)
16590
на 05.01.2021


