ГОРЕЩО
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Политика
Тома Биков: Кой е звънял на Маджо и защо "Дневник", "Сега" и "Медиапул" мълчат?
167538
на 10.08.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Димитър Ламбовски трябва да отговори на два въпроса, обяви във Фейсбук профила си депутатът от ГЕРБ Тома Биков.
препоръчано
„1. Кой е звънял на Маджо? 2. Защо Христо Иванов трябва да научи тази информация?“, изреди той.
Биков подчертава още, че „Дневник“, „Медиапул“ и „Сега“ още не са отразили диалога между Христо Иванов и Димитър Ламбовски.
„Убеден съм, че не са имали време, така както съм убеден, че журналистите от тези медии първи ще зададат тези два въпроса“, пише народният представител.


