ГОРЕЩО
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тони Дечев е новият старши треньор на Лукойл Академик. В неговия екип влизат Мирослав Ралчев, извел отбора до две поредни победи над Ямбол и Балкан в НБЛ, и Георги Давидов. Иван Коцев ще се занимава занапред единствено с младежкия тим на Академик в А група. Новият спортен директор на мъжкия състав Тодор Стойков, както и новият треньорски екип бяха представени вчера от ръководството на Лукойл пред баскетболистите преди началото на вечерната тренировка в Правец. Дебютът на Тони Дечев, който идва при "студентите" от дългосрочна работа като асистент на Константин Папазов в Левски, ще бъде още тази събота. Лукойл Академик приема Рилски спортист у дома в Правец.
препоръчано
Венци Стефанов с ГРЪМОВНА НОВИНА за Славия
57017
преди 5 часа
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
5453
преди 6 часа
Контузия може да извади Мбапе от Ел Класико
4695
преди 7 часа
Олександър Усик проговори за край на кариерата си
9892
преди 7 часа


