BG EN

Тони Стораро прави бизнес за старините си

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Тони Стораро прави бизнес за старините си

22157
на 09.08.2017
Тони Стораро прави бизнес за старините си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тони Стораро обмисля да създаде собствена музикална компания, която да обезпечи старините му.

препоръчано

Стораро вярвал, че вече има достатъчно опит в бранша, за да направи успешна компания, в която да изгради следващо поколение чалга певци. Тони все още не е предприел конкретни стъпки за създаване на фирмата, но изчислявал какви пари ще са му необходими за инвестицията и в какви срокове може да очаква печалба.

Говори се, че първите попълнения ще се Джина Стоева, Рени и Бони, които от известно време са сами на пазара.

Интересно е, че синът му Фики няма да напуска "Пайнер", тъй като имал изгоден договор и е един от малкото изпълнители, които прибират 50% от хонорара си, пише седмичник.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК