ГОРЕЩО
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ОТРЕЗВЯВАНЕ: Изводите, които ГЕРБ и ППДБ следва да си направят след изборния ден
Социолог предупреди: ПБ има 6 до 9 месеца да направи дълбоки структурни реформи. След това...
Два трамвая се сблъскаха в София, леко е пострадало дете
Акценти
ТОП АДВОКАТИ: Притискат магистратите за СРС-та, не е страшно какво ще чуе съдията, а какво съпругата
80165
на 31.05.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Топ адвокати се обединиха около тезата, че съдът често е притискан за даване на разрешения за подслушване, следене и филмиране чрез специални разузнавателни средства.
препоръчано
"Хиперболизират се обстоятелствата или въобще не се съдържат сериозни факти за искания за СРС-та. Съдията няма да откаже да даде такова разрешение, ако го провокират с твърдения, че става дума за организирана престъпна група, която иска да взривява сгради", коментира проблема Людмил Рангелов, който е председател на Висшия адвокатски съвет.
Колегата му Христо Ботев пък каза по БНТ, че не се притеснява какво ще чуе съдията от записите за подслушване, а какво ще прочете жена му.
свързани новини
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
274007
преди 1 часа
ОТРЕЗВЯВАНЕ: Изводите, които ГЕРБ и ППДБ следва да си направят след изборния ден
212862
преди 3 часа


