ГОРЕЩО
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Яранд Ристад, един от водещите анализатори на петролните пазари в света, в интервю за норвежкото бизнес издание Dagens Naeringsliv прогнозира спад на цените на петрола до 10 долара за барел.
препоръчано
Двете основни причини, според експерта, са пандемията на коронавирус и "ценовата война" на Русия и Саудитска Арабия. В четвъртък, 19 март, петролът от Северно море вече падна с 14% и струва 24,76 долара на барел. Това е най-ниската цена от 2003 г. Според Ристад спадът ще продължи и скоро барел петрол ще струва от 10 до 15 долара, пише Дарик.
Експертът сравни настоящата ситуация с 1986 г., когато избухнаха финансовата
Мъск заплаши да купи Ryanair заради Starlink
6057
преди 2 часа


