BG EN

Топ синоптик предупреждава: Очаква се дебела снежна покривка

Прогноза за времето

Топ синоптик предупреждава: Очаква се дебела снежна покривка

36704
на 15.12.2023
Топ синоптик предупреждава: Очаква се дебела снежна покривка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Когато започне да натрупва сняг е хубаво да се вслушаме в съвета да отложим пътуването, каза синоптикът Анастасия Стойчева по Нова телевизия.

препоръчано

Тя допълни, че предстои редуване на топло и студено време.

Причината за студеното време е Средиземноморският циклон, който преминава през Балканите, посочи тя.

Комбинацията на студения въздух и топлото, влажно Средиземноморие образува облачност, поясни експертът. Стойчева допълни, че дъждът ще преминава в сняг.

Инспектор Велин Тодоров от Координационния център за безопасно движение по пътищата информира, че валежите от дъжд и интензивното преваляване на сняг е затруднило пътната обстановка. Той допълни, че пътните служби са на терен.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите ударно подхващат промените в удължителния закон за бюджета, избират и нов подуправител на БНБ. По предложение на ДПС-Ново начало компенсациите заради скъпите горива също в дневния ред (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите ударно подхващат промените в удължителния закон за бюджета, избират и нов подуправител на БНБ. По предложение на ДПС-Ново начало компенсациите заради скъпите горива също в дневния ред (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК