ГОРЕЩО
ГАВРА С ТЕДИ ЕВРОТО: Пуснаха ЦЕНОРАЗПИС за бъдещите европрокурори
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на Тотнъм щурмува челото във Висшата лига. "Шпорите" победиха убедително на своя стадион Уест Бромич с 4:0. С хеттрик за домакините се отчете Хари Кейн, а защитник на гостите си забоде автогол. Така Тотнъм спечели с разгромното 4:0.
препоръчано
Уест Бромич е на осмо място в класирането на ВЛ като от началото на сезона тимът се представя силно в шампионата, макар и днес да инкасира поражение с разлика. "Шпорите" излизат на втора позиция във временното подреждане на Висшата лига.
свързани новини
Тотнъм спря победната серия на Челси
16604
на 05.01.2017
Тотнъм с офанзива към халф на Реал
16138
на 30.12.2016
Тоби Алдервейрелд е близо до нов договор с Тотнъм
19433
на 25.12.2016
Тотнъм и Хари Кейн си стиснаха ръцете
12841
на 01.12.2016


