ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
52-годишната жена, която загина при зверската катастрофа на „Кръстовището на ужаса“, е от кирковското село Фотиново и е отивала на работа в „Теклас“. Фабриката за каучукови изделия за автомобилостроенето се намира близо до мястото на инцидента, съобщава "Родопи24"
препоръчано
Припомняме, че 52-годишна жена загина при тежка катастрофа на пътя Кърджали-Момчилград. Сигналът за инцидента е подаден в 13,50 часа.
„Фолксваген” с кърджалийска регистрация и „Мерцедес” с холандски номера са се блъснали в района на Глухар и фабриките „Теклас“. Загиналата пътувала в ударения странично лек автомобил „Фолксваген”.
свързани новини
ПОРЕДНО МЕЛЕ! Жена загина на място при тежка катастрофа край Кърджали
23697
на 06.08.2018
Три жалби спъват важен булевард в Пловдив
5563
преди 2 часа
Ограничават движението в двете тръби на тунел „Топли дол“ на АМ „Хемус“
6335
преди 4 часа
Гласуват промени в приема за детски градини в София
8491
преди 6 часа


