BG EN

Трагедия в Лом! Бивш полицай изчака синът му да излезе и се самоуби

ГОРЕЩО
Инциденти

Трагедия в Лом! Бивш полицай изчака синът му да излезе и се самоуби

26670
на 30.05.2016
Трагедия в Лом! Бивш полицай изчака синът му да излезе и се самоуби
Автор:   ПИК

Красимир бил в депресия и боледувал, твърдят негови близки

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бивш полицай от Лом сам отнел живота си, съобщава  „Конкурент”. 51-годишният Красимир Д. се застрелял със законния си пистолет. Трагедията се е разиграла в събота, разказват запознати. Красимир работил в двора си. Прилошало му и синът го прибрал в къщата, после излязъл навън. Когато бил на метри от входната врата, младият мъж чул изсрел. Влязъл и открил баща си мъртъв.

препоръчано

Според близки на семейството напоследък Красимир бил в депресия. Бил болен, но диагнозата му не застрашавала пряко живота .

През януари 2014 година 45-годишен пожарникър от Лом се гръмна в главата съ законния си постолет. Борислав К. не загина от куршума си, а изпъдна в кома и издъхна в болница няколко дни по-късно.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 19 юни: На рамото на Лъва е кацнало щастие, опции за нова работа за Стрелеца, Козирогът го закъсва с парите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 19 юни: На рамото на Лъва е кацнало щастие, опции за нова работа за Стрелеца, Козирогът го закъсва с парите
ПИК TV x
Киселова кисела на рождения си ден: Отряза Възраждане като строга класна и отсече: Ай, сиктир! Седнете си на мястото! (ВИДЕО) Киселова кисела на рождения си ден: Отряза "Възраждане" като строга класна и отсече: Ай, сиктир! Седнете си на мястото! (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента