ГОРЕЩО
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Пропагандата на ченгетата е невероятна: Никой никъде не е канил Радев
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Само за няколко часа двама мъже починаха в Пловдив днес. Това съобщиха от полицията, цитирани от Марица.бг.
препоръчано
Първият случай е от 14 часа. Мъж на 57 години е издъхнал в района на парк "Лаута". Тялото е намерено зад фитнес залата. Установена е самоличността, става въпрос за бездомник. Няма открити следи от насилие, уточниха от полицията. Трупът му е закаран в Съдебна медицина.
За втория мъж сигналът е подаден на телефон 112 около 17,00 часа. Съобщено е, че на работник в Търговската гимназия му прилошало. По-късно той е починал. Тялото му също е откарано за аутопсия.
свързани новини
Трагедия! Откриха труповете на син, майка и дъщеря край Пловдив!
25043
на 08.12.2016
Шофьор почина в колата си след удар в паркирани автомобили
17311
преди 22 часа
Катастрофа на пътя Кюстендил – Дупница
8316
преди 22 часа
Късо съединение предизвика пожар в Русенско
8413
преди 23 часа


