BG EN

ТРАГЕДИЯ В ПЛОВДИВ: Момченце на 5 години почина на зъболекарски стол

ЧАС ПИК

ТРАГЕДИЯ В ПЛОВДИВ: Момченце на 5 години почина на зъболекарски стол

99847
на 06.04.2025
ТРАГЕДИЯ В ПЛОВДИВ: Момченце на 5 години почина на зъболекарски стол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Момченце на 5 години е починало в зъболекарски кабинет в Пловдив. Трагедията е станала преди няколко дни след извършена манипулация. Информацията потвърдиха разследващи и местни медии. 

препоръчано

По случая има образувано следствено дело под наблюдението на Окръжна прокуратура.

По първоначална информация смъртта е настъпила след поставена упойка. Става въпрос за манипулация в частна дентална клиника. 

Починалото дете е от съседното село Белащица. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Великден - Съдбата с неочаквани обрати за Раците, успехът намига на Девите САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Великден - Съдбата с неочаквани обрати за Раците, успехът намига на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с ЕКСКЛУЗИВНА прогноза пред ПИК TV: Без дъжд за Великден - ще има много слънце, а температурите ще достигнат до… (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев с ЕКСКЛУЗИВНА прогноза пред ПИК TV: Без дъжд за Великден - ще има много слънце, а температурите ще достигнат до… (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК