ГОРЕЩО
Харалан Александров: Някъде в Европа елитите вече говорят с езика на Радев - войната в Украйна няма да бъде спечелена на бойното поле...
ВРЕМЕТО ПРОДЪЛЖАВА ДА Е НЕСТАБИЛНО! Вятър редува слънцето с облаци, от които се сипе дъжд, температурата гони 27° (КАРТИ)
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
42-годишна жена се е самоубила тази сутрин в пловдивския квартал "Изгрев". От полицията съобщиха за "Марица", че сигналът за трагедията е получен малко след 8 часа.
препоръчано
Жената живяла на квартира на ул. "Преспа". Според информацията била психично болна. Сутринта се хвърлила от шестия етаж, където живеела. Починала на място. Съседи, натъкнали се на тялото, подали сигнал в полицията.
Пловдивчанката и преди е правила опити за самоубийство. По информация на "Марица" два пъти е пробвала, но неуспешно.
Съседите на жената са потресени от случилото се. По случая вече е образувано досъдебно производство.
Шуменка скочи от петия етаж, издъхна в болницата
16733
на 08.09.2022


