ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ГОРЕЩО! Дългата ръка на Радев прозира в драмата с кворума в парламента
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО)
ИСТОРИЧЕСКА СТЪПКА: Вратата на Съвета за мир се затвори зад Радев, но се отвори пред Росен Желязков
НА РЪБА: Ето какви ще са КАТАСТРОФАЛНИТЕ последици за България, ако Радев ни забута към излизане от ЕС
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В град Стерлитамак (Башкирия) местен жител се удави в река Белая по време на панихида на починалия му приятел, съобщава "Стерлитамак.ру".
препоръчано
Трагедията станала в неделя, 30 април, когато четирима мъже пристигнали на брега на реката, за да почетат паметта на приятеля си, който се удавил на същото място през август 2016 г.
На един от мъжете му станало горещо и той решил да се изкъпе. Изданието отбелязва, че 35-годишният мъж отплувал от брега не повече от 10 метра, след което започнал да потъва. Останалите на брега приятели не успели да го спасят.
Превод: ПИК
свързани новини
Трагедия в Русе: Мъж се удави в Дунав
22557
на 07.08.2016
Трагедия! 29-годишен мъж от Добрич се удави
24539
на 05.08.2016
Мъж се удави в Янтра
11286
на 31.07.2016
Млад мъж се удави след часове разпалено цакане на карти
11052
на 02.06.2016


