ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
64-годишен българин беше открит мъртъв на ферибот, пристигнал на италианското адриатическо пристанище Анкона, съобщава „Марица.бг”.
препоръчано
Според местните медии трагедията се разиграла около 02:00 часа през нощта на 27 март.
Фериботът, идващ от Гърция, бил изпразнен от пасажерите си, които слезли в Анкона, но персоналът на кораба видял, че една от кабините останала заключена отвътре. След като чукали по вратата дълго време, хората от персонала я отворили.
Вътре намерили безжизненото тяло на българина. След идването на бордовия лекар, а после и на линейка, било констатирано, че той е починал от естествена смърт вследствие на инфаркт.
Камион за боклук горя край село Яна
2360
преди 21 минути
Три коли се нанизаха на пътя Стара Загора–Раднево
5894
преди 6 часа


