BG EN

Трагедия: Откриха тялото на мъж в язовир

Инциденти

Трагедия: Откриха тялото на мъж в язовир

9248
на 20.06.2019
Трагедия: Откриха тялото на мъж в язовир
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Момче от монтанското село Портитовци загуби живота си във водите на река Огоста. Във вторник след обяд три деца влизат в реката, за да играят. Тя е била пълноводна, тъй като от язовир „Огоста” се е изпускала вода. 15-годишният Марин попаднал в дълбочина, от която не успял да излезе. По-малкият му брат отишъл при дядо си, за да му каже.

"Трябва да се ограничи достъпът до неохраняеми водни площи, за да неможе деца да се къпят там, коментира пред БТВ Валентин Йорданов, който е инструктор по водно спасяване към БЧК-Враца.

Голям процент от удавянията стават във вътрешността на страната. Това се дължи на слабата подготовка и затова БЧК провеждат обучения с деца.

"Задължително трябва да се поставят табели и да се ограничава достъпът до неохраняеми водни площи като язовири и реки", категоричен е Йорданов.

Междувременно вчера след обяд в язовир „Огоста” в близост до Монтана е намерено тялото на млад мъж. Тепърва ще се установява самоличността му.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК