ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Васил Терзиев призна, че е познавал разстреляните рейнджъри край Петрохан и че им е давал пари
ПЪРВО В ПИК TV! Пеевски посрещна и младежи от Варна в НС (СНИМКИ)
ПИК TV! ИТН се обяви срещу Гюров и Главчев за служебни премиери: Те са безапелационно партийно обвързани. Няма да подкрепим идеята за приемането на бюджета (ВИДЕО)
НПО-тата на Прокопиев, свързани с мистериозното тройно убийство край Петрохан - разследвани от 2 години
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски посрещна в Музея на Сглобката огромна група младежи от Видин и Враца (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Генералният директор на Шахтьор (Донецк) Сергей Палкин обяви с публикация в социалните мрежи, че един от треньорите от школата на тима е бил убит.
препоръчано
Той не разкри самоличността му, но става ясно, че причината е руски снаряд.
"Един от нашите служители беше убит вчера (б.р. – сряда). Той беше треньор в детско-юношеската школа. Уби го шрапнел от руски снаряд.
Русия убива украинци, спрете тази лудост! Не мълчете, говорете! В противен случай това ще бъде вашето лично поражение. Поражение, което ще бъде запомнено от всички бъдещи поколения“, написа Палкин.
Шефът на ФИФА иска махане на санкциите срещу руски отбори
16580
на 02.02.2026
Роналдо планира да бойкотира следващия мач на Ал-Насър
11855
на 02.02.2026
ПСЖ и Луис Енрике на финалната права за нов договор
7326
на 30.01.2026
Днес стават ясни плейофите в Шампионска лига
9972
на 30.01.2026


