ГОРЕЩО
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Александра Сърчаджиева жъне невероятни успехи с моноспектакъла си "На живо", но това и коства много емоции и стрес.
препоръчано
Актрисата получавала сценична треска преди всяко представление на автобиографичния си спектакъл и до сутринта не можела да мигне, разкри самата тя в тв интервю.
По думите й не било шега работа да играеш пред хиляди хора, и то живота си, но за сметка на това било много вдъхновяващо.
Щерката на Пепа Николова имала кошмарен момент по време на премиерата на спектакъла. Едва отворила уста да каже първата си реплика, и муха влетяла в нея. Актрисата смята, че моментът бил един от най-трагикомичните в кариерата й, пише столичен ежедневник.
свързани новини
НОВ РОМАНС: Алекс Сърчаджиева се похвали с подарък от мъж (СНИМКА)
30512
на 29.04.2022
Филипинки дундуркат децата на Камелия
32193
преди 14 часа
Моника Валериева: Няма да търпя мъж, който...
34968
преди 17 часа
СТРАСТИ И СЛЕД "ЕРГЕНЪТ": Калоян зарязал Габи заради друга
21955
преди 18 часа
Принц Хари нанесе нов удар по двореца
81615
на 09.12.2025


