BG EN

Транспортираха във ВМА и последния пострадал от катастрофата край Ловеч

ЧАС ПИК

Транспортираха във ВМА и последния пострадал от катастрофата край Ловеч

4690
на 25.09.2015
Транспортираха във ВМА и последния пострадал от катастрофата край Ловеч
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пострадалият 50-годишен Любомир Янев в тежката катастрофа, станала на 22 септември край Ловеч, тази сутрин е транспортиран за лечение във Военно-медицинска академия в София. Това съобщи директорът на ловешката болница д-р Донка Минкова, предаде БТА.

препоръчано

По думите й той е в стабилно състояние и пътува с линейка под наблюдението на екип от специалисти от София. Янев бе три дни в критично състояние на командно дишане и лекарите в ловешката болница се бореха за живота му.

След инцидента, станал на главен път София - Варна, от тежки наранявания починаха колегите му от информационна агенция БГНЕС Светломир Генев и Петко Налбантов.

Шофьорът на другия автомобил вчера бе транспортиран в болница "Пирогов".

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК