ГОРЕЩО
Еврокомисията не е съд. А търгът не е лечение
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина първият двукратен олимпийски шампион по борба Боян Радев
СМЯХ В ЗАЛАТА: Пусни Тиктока, да чуем Кокора - ето за какво още трябва да протестират пепеците
"АЗ СЪМ БЕЗПРЕКОСЛОВНО ЛУД!": Ето я цялата истина за обезумелия Радостин Василев, лъснала чрез съдебно-психиатрична експертиза (ДОКУМЕНТИ/ВИДЕО)
"Мухльо, ще ти счупя зъбите", крещял Гела, преди да забие юмрука си в лицето на депутата от ДПС-Ново начало Гюнай Далоолу (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бразилският защитник на ПСЖ Тиаго Силва през лятото може да премине в Барселона, съобщава El Mundo Deportivo. Наставникът на каталунския клуб Луис Енрике е набелязал южноамериканеца като партньор на Жерард Пике в центъра на отбраната.
Самият Тиаго Силва е готов да напусне френската столица, тъй като шансовете му да триумфира в Шампионската лига с Барса са по-големи. Пари Сен Жермен обаче има желание да задържи футболиста си, чийто договор е до 2018 г.
Трансферната цена на 31-годишния Силва е около 25 млн. евро. Испанският гранд се интересува и от 21-годишния защитник на парижани Маркиньос, който е желан също от английските Челси и Манчестър Юнайтед.
препоръчано
свързани новини
Тиаго Силва: Миля, че Роналдо ще дойде при нас в ПСЖ
8826
на 08.11.2015
Тиаго Силва: Искам да остана в ПСЖ
6466
на 05.01.2016


