ГОРЕЩО
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
Ексклузивно! Според оперативна информация от ГДБОП зад заловената нарко оранжерия край Кюстендил стои Даниел Стефанов-Дъмпела
Делян Добрев посочи ТОП приоритета за ГЕРБ в новия парламент
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След като се твърдеше, че Лудогорец проявява интерес към Алекс Сантана от Ботафого, сега българският шампион е свързван с друг футболист на бразилците, съобщава „Спортал”, като се позовава на информации в бразилските медии.
препоръчано
Според данните, Лудогорец обмисля да подсили защитата си с Фернандо Костанца. 21-годишният бразилец играе на поста десен защитник и притежава италиански паспорт, което означава, че няма да заеме квота за чужденци извън Европейския съюз.
Лудогорец обаче ще срещне конкуренция за подписа на бранителя в лицето на Фулъм и АПОЕЛ. За Ботафого Фернандо е изиграл 24 мача, два от които в бразилската Серия „А”.
ТРАГЕДИЯ: Бивш футболист на Спартак Варна почина само на 37 г.
9216
преди 4 часа
ЦСКА и Черно море спорят за млада звезда на Дунав
7344
преди 6 часа
ИЗВЪНРЕДНО! Смениха съдиите на ЦСКА-Лудогорец
7578
преди 7 часа


