ГОРЕЩО
Калин Стоянов с горещи разкрития: Дечев се е интересувал неофициално от експертизите по делото "Петрохан" (ВИДЕО)
Проф. Киров сравни Гюров със земята заради Украйна: Това е държавна измяна! На ход е главният прокурор
КУЛТОВО! Взеха на подбив вътрешния министър Дечев и ППДБ: Днес имат професионален празник, защото са уникални лъжци (ВИДЕО)
ПИК ТV! Радостин Василев: Хората са шокирани от антибългарската политика на премиера Гюров и от истеричния президент лицемер Йотова (ВИДЕО)
Първата съпруга на Боби Михайлов скърби за легендата: Беше прекрасен човек!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трансферната цел на няколко от водещите отбори в "А" група Антон Огнянов е в родния си град Стара Загора и подържа индивидуално спортната си форма.
препоръчано
Футболистът на Любимец беше забелязан в парк Аязмото да прави крос. Юношата на Берое отказа на ЦСКА и сега очаква оферти, като най-сериозен кандидат за подписа му е "Левски".
Не е изключено да се намеси още един отбор, но крайното решение къде ще продължи кариерата си Огнянов е на самия него, както и на президента на Любимец Атанас Сталев. Любимец започва подготовка утре с новия си треньор Войн Войнов, като на първото занимание ще се яви и Огнянов.
Левски за Боби Михайлов: Светъл път, няма да бъдеш забравен!
12644
на 31.03.2026
Ето кога ще е опелото на Боби Михайлов
116078
на 31.03.2026


