BG EN

Треньорът на Партизан сменя половината отбор преди мачовете с Лудогорец

Световен футбол

Треньорът на Партизан сменя половината отбор преди мачовете с Лудогорец

3417
на 28.07.2013
Треньорът на Партизан сменя половината отбор преди мачовете с Лудогорец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Старши треньорът на Партизан Вук Рашович може да смени половината отбор преди мачовете с Лудогорец в Шампионската лига, пише “Вечерни новости“.

препоръчано

Наказанието на Владимир Волков и представянето на част от футболистите срещу арменския Ширак принуждават наставника на търси промени. Затова в Разград като титуляри най-вероятно ще започнат новите попълнения Милан Обрадович и Ерик Джемба Джемба.

Обрадович ще стартира в центъра на защитата, заедно с Иван Иванов, докато атакуващият халф Джемба Джемба ще опита да реши проблемите на Партизан в завършващата фаза.

Волков ще бъде заменен от Никола Гулан или Неманя Петрович, а за стартовия състав е спряган и Петър Гърбич, който може да заеме мястото на Предраг Лука.

Титулярните места на Никола Нинкович и Неманя Коич също изобщо не са сигурни, и въпреки че по време на подготовката се утвърдиха в стартовите 11, сега може да останат на пейката, пише още изданието.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК