ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Старши треньорът на Славия Милен Радуканов отпрати двама от чужденците, каращи проби в тима. Става дума за швйцареца Роман Гюнтершпергер, който за последно игра в турския Газиантеп, и роденият в Англия нигериец Феми Оренуга.
В същото време нов футболист ще пробва да впечатли Радуканов. Става дума за португалеца Тиаго. Уговорката е той да бъде изпробван в две контроли на Славия, преди да бъде решено дали ще бъде задържан.
Първата от тях е на 7 февруари срещу южнокорейския Самсунг.
препоръчано
Лудогорец излиза за 7 млн. евро в Глазгоу
5139
преди 1 часа
Одобрени са големи промени във футболните правила
15368
преди 18 часа
Любослав Пенев се прибра в България
50659
на 20.01.2026
Вече е ясно кога легендата Любо Пенев се прибира у дома
37981
на 20.01.2026


