ГОРЕЩО
МРЕЖАТА СЕ ГАВРИ С ИВАЙЛО МИРЧЕВ: Махаш охраната на Пеевски?! Ей това е мъжка приказка. Ти що глад си събрал с Оземпика... ще ги изядеш надве, на три и НСО, и барети, и полиция...
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима души бяха арестувани по време на протест в подкрепа на палестинците в датската столица Копенхаген. Това съобщи „Франс прес”, цитирана от БНР.
препоръчано
Според местни медии в демонстрацията са участвали около 4 000 души, а група, в която е имало между 50 и 100 души, е започнала да хвърля камъни по посолството на Израел и по полицията. Силите на реда са използвали сълзотворен газ и гумени палки срещу демонстрантите.
Полицейски представител заяви, че засиленото присъствие в Копенхаген ще продължи а датският външен министър разкритикува действията на част от протестиращите, като определи хвърлянето на камъни като напълно неприемливо.
свързани новини
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
151980
преди 9 часа
Стрелба в търговски център в Осло, има задържан
5899
преди 9 часа


