ГОРЕЩО
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Интензивен е трафикът на ГКПП ''Калотина'' и "Капитан Андреево"
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима служители на индийска строителна фирма бяха арестувани във връзка със струтването на естакадата в индийския град Кoлката в четвъртък, при което загинаха 26 души, а стотици бяха ранени. Други петима са задържани за разпит, а офисът на компанията е запечатан. Тримата арестувани трябва да се яват пред съда днес, където ще им бъдат съобщени първоначалните обвинения.
препоръчано
100-метров участък от моста се срина като смаза хора и коли отдолу. Властите в Западен Бенгал започнаха разследване на агенцията, отговорна за строежа на съоръжението за това как проектът е бил одобрен. Техен представител съобщи, че компанията фигурира в черните списъци на други щати и има лоша репутация.
Изтребител Ф‑35Б се разби край авиобаза в Калифорния (ВИДЕО)
1725
преди 11 минути
В Гърция продължава борбата с десетки пожари
2261
преди 24 минути
EK: Испания увери, че нито един мигрант от Сеута не е влязъл в Европа
9036
преди 5 часа


