ГОРЕЩО
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Три пожара горят в Пловдивско, два от тях са в близост на АМ „Тракия”. Това съобщи говорителят на Пожарната Цвятко Дешев. Сухи треви горят в землището на село Трилистник.
препоръчано
Сигналът за пожара е подаден в 15.48 часа. Три екипа работят на място за погасяването му. Пожари горят и при км 136 по АМ „Тракия” и при км 121 на АМ „Тракия”, край Бенковски.
Предполагаемите причини са небрежно боравене с огън. Противопожарни екипи са изпратени и на двете места.
Изхвърлена незагасена цигара е вероятната причина за пожара АМ „Тракия“
12985
на 07.08.2016
Треви горят край АМ "Тракия"
13199
на 07.08.2016
Тежка катастрофа блокира пътя Средец - Тракия (ОБНОВЕНА)
32689
на 07.08.2016


