BG EN

Трогателно: Двегодишно момиченце се предаде на полицията във Флорида с вдигнати ръце (ВИДЕО)

ШАРЕН СВЯТ

Трогателно: Двегодишно момиченце се предаде на полицията във Флорида с вдигнати ръце (ВИДЕО)

18166
на 22.01.2019
Трогателно: Двегодишно момиченце се предаде на полицията във Флорида с вдигнати ръце (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Момиченце на две годинки се предаде на полицията във Флорида с вдигнати ръце, съобщават световните агенции, цитирани от БТВ.

препоръчано

Трогателната сцена се е разиграла по време на акция по задържането на родителите на детето.

Сигналът до полицията бил за въоръжен грабеж на магазин. Заподозрените са мъж и жена на 38 и 34 години.

Органите на реда ги засекли в син пикап на паркинг и им заповядали да се предадат. Неочаквано обаче, с тях от колата излязла и дъщеричката им, която копирала движенията на родителите си.

Оказало се, че оръжието от обира е пистолет-играчка, а полицаите оставили майката да успокои детето си, преди да отведат семейството в ареста.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК