ГОРЕЩО
ЛЮБОПИТНО! Бойко Борисов дарил на Радев 500 евро
Португалия без Роналдо срещу Мексико в исторически мач на обновения „Ацтека“
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистите на ЦСКА ще получат не двойни, а тройни премии за победата с 3:0 над "Левски". В съблекалнята “червените” разбраха, че бонусът за триумфа се е вдигнал до 3000 лв.
Предната вечер напук на приказките за финансов колапс ръководството раздаде и по 1500 лв. за успеха над Литекс с 1:0. Освен това ЦСКА въведе забравен начин на плащане на заплати - по банков път. С други думи всички пари на “Българска армия” отново са на светло.
Треньорът Стойчо Младенов даде команда “свободно” и “червените” герои празнуваха заведение в Студентски град до ранни зори. Днес "червените" почиват. За утре е предвидена една тренировка.
препоръчано
Левски изпуска головата си машина
19745
преди 21 часа
Стимулират ЦСКА 1948 с пари за Лудогорец
12289
на 28.03.2026


