ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Починал мъж е бил открит в Николаево, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Стара Загора.
Сигнал е постъпил в събота в 18.25 часа в Районното управление в Казанлък. На място е било установено тялото на 72-годишен мъж.
По случая е било образувано досъдебно производство. Проведени са били незабавни оперативно-издирвателни действия, при които е била арестувана 70-годишна жена за срок от едно денонощие.
Работата по случая продължава под надзора на Окръжната прокуратура в Стара Загора.
препоръчано
ШОК: Труп до път във врачанско село
11002
на 07.05.2021
ШОК: Труп на мъж открит в смолянско село
11795
на 16.01.2019


