BG EN

Трус от 5,6 по Рихтер удари в Тихия океан

СВЕТЪТ ДНЕС

Трус от 5,6 по Рихтер удари в Тихия океан

4822
на 10.07.2017
Трус от 5,6 по Рихтер удари в Тихия океан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Земетресение с магнитуд 5.6 по скалата на Рихтер бе регистрирано в Тихия океан, предава Европейския средиземноморски сеизмологичен център. 

препоръчано

Епицентърът е южно от Великденските острови. Земетресението е регистрирано в 18:46 българско време. По-рано бяха регистрирани и две земетресения южно от Фиджи. Първото бе с магнитуд 4.7, а второто с 4.6 по скалата на Рихтер.

Към 20:10 българско време, бе регистриран и слаб трус на Хаваите.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с нови подробности за делото срещу Благомир Коцев: Кметът не е издължил 400-те хиляди за комплекса Хоризонт, не е ясно как Олег Невзоров сече и строи над Аладжа манастир (ОБНОВЕНА) ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с нови подробности за делото срещу Благомир Коцев: Кметът не е издължил 400-те хиляди за комплекса "Хоризонт", не е ясно как Олег Невзоров сече и строи над Аладжа манастир (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 71
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК