BG EN

ТРЪГНАХА СИ: Четири от американските самолети вече не са на летище “Васил Левски”

Региони

ТРЪГНАХА СИ: Четири от американските самолети вече не са на летище “Васил Левски”

16784
преди 3 часа
ТРЪГНАХА СИ: Четири от американските самолети вече не са на летище “Васил Левски”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Флотилията от самолети-цистерни на ВВС на САЩ, които в последните месеци бяха дислоцирани на летище "Васил Левски“ в София, започна да намалява. 

препоръчано

Четири от американските самолети в авиобазата "Враждебна“ вече са отлетели, съобщиха от Министерството на отбраната.

На останалите цистерни пък предстои от понеделник поетапно да отпътуват. 

Припомняме, че по-рано беше взето правителствено решение, самолетите да останат у нас до 30 юни.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК