BG EN

Тръмп започва работа по войната в Судан

Америка

Тръмп започва работа по войната в Судан

10704
на 19.11.2025
Тръмп започва работа по войната в Судан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американският президент Доналд Тръмп заяви, че ще започне работа по войната в Судан, след като саудитският принц Мохамед бин Салман го помолил да помогне за прекратяването на конфликта, предаде АФП.
 
„Неговото величество иска да направя нещо много мощно, което да се отнася до Судан. Не беше в моите планове да се намесвам – мислех, че е просто нещо лудо и извън контрол“, каза Тръмп на бизнес форум между Саудитска Арабия и САЩ.

„Но просто виждам колко важно е това за вас, и за много от вашите приятели в залата, Судан. И ще започнем работа върху Судан“, добави републиканецът.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК