ГОРЕЩО
Росен Христов ПРОГОВОРИ ЗАЩО се е съгласил да оглави ДКК. Балонът на дъвката на Асен Василев за хиперзаплатата му позорно се спука
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
СВЕТЪТ ДНЕС
Тръмп на майтап: И да вали на церемонията, пак е добре - така всички ще разберат, че не нося перука
10680
на 20.01.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новоизбраният президент на САЩ Доналд Тръмп заяви, че няма нищо против прогнозите, че ще вали по време на церемонията му по встъпване в длъжност, която ще се проведе днес, защото според него ще докаже, че косата му е истинска, съобщи изданието "Дъ Хил".
препоръчано
„Може да вали, може и да не вали. Няма значение. Ако е порой, няма проблем, защото хората ще разберат, че косата ми е истинска. Може да стане рошава, но ще видят, че е истинска“, заяви Тръмп.
Новоизбраният президент често бива подбиван за прическата си и мнозина смятат, че тя е перука.
свързани новини


