ГОРЕЩО
АНАЛИЗАТОРИ: Сарафов постъпи така, както трябва да се постъпи. Всичко, което каза, е на път да се потвърди
Арестуваха бивш шеф в ЦСКА и световен шампион по борба след катастрофа
НЕ ПРИБИРАЙТЕ ЧАДЪРИТЕ: Облачно, дъждовно и ветровито през целия ден (КАРТА)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Тръмп определи като „тъжно“ решението на Джордж У. Буш да не гласува за него
4248
на 09.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Доналд Тръмп определи като „тъжно“ решението на бившия американски президент Джордж У. Буш да не гласува за него, предава CNN.
препоръчано
„Смятам, че това е тъжно“, коментира Тръмп. „Честно казано, не мисля, че има някакво значение.
Според мен няма да има никакви последствия“, допълни кандидатът за държавен глава от Републиканската партия по време на интервю по радиото във вторник.
Буш и неговата съпруга Лора, са оставили празна частта от бюлетината за кандидат за президент.
35 години след присъдата: Екзекутираха осъден на смърт във Флорида
3303
преди 19 минути
Задържаха заподозрян за отвличането на майката на известна телевизионна водеща
14308
преди 59 минути
Земетресение в Косово, усетено е в Албания, Сърбия и РСМ
4735
преди 1 часа


