BG EN

Туристическата министърка Ангелкова осъди насилието над камериерката на "Златни пясъци"

Животът днес

Туристическата министърка Ангелкова осъди насилието над камериерката на "Златни пясъци"

14723
на 15.08.2018
Туристическата министърка Ангелкова осъди насилието над камериерката на Златни пясъци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Осъждам насилието върху камериерката, ударена от чуждестранен турист в хотел на „Златни пясъци“. Това написа министърът на туризма Николина Ангелкова в профила си в социалната мрежа „Фейсбук“ по повод инцидента от 13 август, при който 33-годишен австрийски турист е ударил 51-годишна камериерка.

препоръчано

„И гостите, и българските граждани трябва да спазват законите на страната ни. Изключително важно е да запазим България като спокойна и сигурна дестинация, предлагаща качествен туризъм. Министерството на туризма следи състоянието на жената и при нужда е готово да съдейства“, е написала още Николина Ангелкова.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
ново
Днес: 71
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК