ГОРЕЩО
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Туристическият поток от Русия се е съкратил с 40% или с 1,3 млн. пътувания в първото тримесечие на тази година, сочи доклад на руската статистическа служба, цитиран от „Ведомости“.
препоръчано
Най-осезаема е загубата на руски туристи в България, Испания, Италия и Гърция, които са загубили съответно по 45%, 41%, 31% и 29% от руския туристически поток.
Интересът пада дори към най-евтините дестинации - Турция е загубила две трети от туристическия си поток от Русия, а Египет е приел с една четвърт по-малко руснаци.
Сред икономичните направления най-малка загуба от всички е понесъл Кипър, където броят на туристите от Русия е намалял с 10%, а също и Черна гора и Хърватия (с 8% и 3%).
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
6998
преди 2 часа
Гърция въвежда възрастова граница за достъп до социалните мрежи
5100
преди 2 часа
БЛУМБЪРГ ГРЪМНА: Британският премиер може да подаде оставка
15674
преди 3 часа


