BG EN

Туристическо корабче потъна край Хургада

СВЕТЪТ ДНЕС

Туристическо корабче потъна край Хургада

16486
на 07.02.2025
Туристическо корабче потъна край Хургада
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Туристическо корабче с екипаж от шестима души е потънало край бреговете на Джабал аз Зайт северно от египетския курорт Хургада в четвъртък. Всички членове на екипажа са спасени, съобщи в. "Ал Ахрам".

препоръчано

След получаването на сигнала за произшествието на помощ са пристигнали линейки и три спасителни екипа, като в акцията са се включили и няколко петролни компании, които се намират в района. Първоначалните данни показват, че корабчето е потънало поради неблагоприятни атмосферни условия. Плавателният съд е бил на път към Хургада от Рашид, където е бил за техническа поддръжка.

Прогнозата на Египетската метеорологическа агенция е за спад в температурите в цялата страна, придружен от силни ветрове, дъжд и морско вълнение. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Алена с ексклузивен хороскоп за 8 ноември - Девите са устремени към нови хоризонти, Козирозите се радват на добро настроение САМО В ПИК: Алена с ексклузивен хороскоп за 8 ноември - Девите са устремени към нови хоризонти, Козирозите се радват на добро настроение
ПИК TV x
Проф. Георги РАЧЕВ пред ПИК TV: Ноември остава топъл - над нормата, до 20 градуса и без слани Проф. Георги РАЧЕВ пред ПИК TV: Ноември остава топъл - над нормата, до 20 градуса и без слани
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК