BG EN

Туристи ще напълнят Охрид през уикенда

СВЕТЪТ ДНЕС

Туристи ще напълнят Охрид през уикенда

3733
на 30.04.2015
Туристи ще напълнят Охрид през уикенда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хотелите в Охрид са заети за уикенда от туристи от България, Сърбия, Гърция, Албания, Косово, Черна гора, но и от туристи от Македония, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на телевизия Канал 5.

препоръчано

Според телевизията рекламите и субсидиите, които дава правителството на авиокомпаниите помагат за увеличаване и на броя на туристите от Румъния, Полша, Дания, Холандия, Швеция, Турция и Китай.

През април, заедно с Албания и Гърция Охрид е част от Балканския тур за туристите от по-далечни страни. Телевизията посочва, че туристите за Първи май резервират по три нощувки. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО) Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК