ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обраха туристка на Шипка. За случая съобщиха от пресцентъра на МВР.
препоръчано
В неделя жена от Бургас е заявила, че в заведение в района на връх Шипка, неизвестен, използвайки невниманието ѝ, е откраднал раница с 2 мобилни телефона, около 4000 лв., лични вещи и документи.
По същото време и на същото място, от мъж от Стара Загора била извършена кражба на цифров фотоапарат.
В резултат на предприетите незабавни оперативно-издирвателни и заградителни действия малко по-късно криминалисти установили, че извършител на деянията е 7-годишно момче от Горна Оряховица, което пътувало през прохода със свои роднини.
Част от вещите са намерени и иззети. По случаите са образувани досъдебни производства.
Мъж заплаши майка си с убийство в Шуменско
3536
преди 36 минути
МЕЛЕ: Скандал край магазин в Стара Загора прерасна с масово сбиване
20905
преди 3 часа
Задържаха четирима души за грабеж от мъж в Дупница
9462
преди 4 часа


