ГОРЕЩО
Giro d'Italia 2026 стартира на българска земя
КУТИЯТА НА ПАНДОРА! Легализира ли АПИ източването на милиони чрез „мъртви“ задания в последния ден на кабинета "Гюров"
ПИК TV: Ето ги министрите от кабинета на "Прогресивна България". Очаквано - премиер е Румен Радев (ВИДЕО)
ПОТРЕСАВАЩО! ИПБ: Прикриват самоубийство на служител на АПИ. Мълчанието на министрите на Гюров е...
България предаде на ЕК план за отказ от руски газ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на транспорта Бинали Йълдъръм е с най-големи шансове да оглави управляващата в Турция Партия на справедливостта и развитието (ПСР), пише вестник „Хюриет“.
препоръчано
Той събира най-много гласове на проведеното закрито гласуване с участието на висшето ръководство и най-високопоставени функционери на ПСР, разкри източник пред изданието.
В Турция по закон лидерът на управляващата партия става и премиер. Сред другите претенденти за премиерския пост са правосъдният министър Бекир Боздаг и вицепремиерът Нуман Куртулмуш. Турция трябва да избере нов лидер на партията заради обявената оставка на все още действащият й лидер и премиер Ахмет Давутоглу.
свързани новини
Русия прогнозира: Зетят на Ердоган ще е новият премиер на Турция
15952
на 06.05.2016
Учителите в Сингапур могат да използват пръчка за дисциплина
11217
преди 9 часа
Ким Чен-ун изряза от Конституцията опцията за обединение на двете Кореи
15175
на 06.05.2026


