ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турция е готова да участва в сухопътна военна намеса в Сирия, но само ако в операцията участват нейни съюзници, предаде AFP, позовавайки се на анонимен представител на турските власти.
„Искаме да извършим сухопътна операция с международните си партньори.
препоръчано
Без наземна операция не е възможно сраженията в Сирия да бъдат прекратени“, заявил е източникът.
Той е подчертал, че Турция изключва възможността да участва сама в подобна намеса. „Турция няма да извършва едностранна военна операция в Сирия“, подчертал е той.
свързани новини
Турция отново е обстрелвала позициите на кюрдите в Северна Сирия
3618
на 16.02.2016
Осъдиха руски войници за убийството на американец в Донецк
7226
преди 45 минути
Русия временно спря работата на няколко летища в Северен Кавказ
9635
преди 2 часа
21-годишен украинец жестоко убит във Виена от свои заради криптопортфейл
13187
преди 2 часа


