ГОРЕЩО
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
Слави с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ срещу ППДБ: Това са патологични лъжци - мамят от интерес, от страх и за кеф (ДОКУМЕНТИ)
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турция ще настоява за екстрадирането на 33 лица, заподозрени в "тероризъм" от Финландия и Швеция, обяви турският правосъден министър Бекир Боздаг.
препоръчано
Действията на Анкара са част от споразумение, с което турската страна отменя възраженията си срещу кандидатурите на двете скандинавски държави за присъединяване към НАТО.
Преди да се стигне до споразумението Анкара обвиняваше Финландия и Швеция, че приемат кюрдски екстремисти.
Но късно вчера двете скандинавски държави се съгласиха да "отговарят експедитивно на висящите молби на Турция за депортиране или екстрадиция на заподозрени в тероризъм".


