ГОРЕЩО
Синът на покойния основател на „Фантастико“ обяви бъдещето на веригата: „Мечтите на баща ми са живи“
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
МЪЛНИЯ! След акциите срещу лихварите, финансирали метежите: Козилата Ерато проси пари в социалните мрежи (СНИМКИ)
СЕИР В ПАРЛАМЕНТА! Руди Гела с НОВО представление - захапа здраво устата депутатка от "Величие“: Вие сте най-нагла. Мошеничка! Кога синът ви ще върне парите на... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турция и Европейският съюз ще обсъдят икономическите си връзки на среща на високо равнище през декември. Това е съобщил турският финансов министър Мехмет Шимшек в петък, предава Анадолската агенция, цитирана от Фокус.
препоръчано
Разговорите са насрочени за седми и осми декември, като министърът каза още, че в следващия месец и половина двете страни ще обсъдят и партньорството в сферата на транспорта и енергетиката.
Шимшек добави, че Анкара приема като добра новина възстановяването на икономиката на съюза, който е един от главните финансови партньори на страната. Не е съобщено къде ще се проведе срещата.
свързани новини
Еврокомисар заяви, че ЕС остава ангажиран граничното споразумение с Турция
5097
на 26.10.2017
ЕС реже здраво парите на Турция
4784
на 21.10.2017
Ще спаси ли Европейският съюз „вегетарианския бургер“
4146
преди 47 минути
Връчват Нобеловата награда за мир в отсъствието на носителката ѝ
7735
преди 1 часа
Предлагат на благотворителна томбола картина на Пикасо за 1 милион евро
5180
преди 2 часа


