ГОРЕЩО
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
ЩЕ ЛЕЖИ ДОЖИВОТ: Повдигат четири обвинения срещу похитителя на Наталия
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турция отхвърли днес френското предложение за посредничество със Сирийските демократични сили (СДС), доминирани от кюрдската милиция, смятана от Анкара за разклонение на терористична групировка.
препоръчано
„Ние отхвърляме всички усилия за насърчаване на „диалога“, „контакта“ или „посредничеството“ между Турция и тези терористични организации", написа говорителят на президентството Ибрахим Калън в Туитър.
Френският президент Еманюел Макрон заяви в четвъртък, че се надява „да бъде установен диалог“ между двете страни с помощта на Франция и международната общност, след като се срещна с делегация на сирийски и арабски бойци.
свързани новини
НА ВИСОКО НИВО! Тръмп съгласувал търговските мерки срещу Китай с Меркел и Макрон
12799
на 28.03.2018
Представиха новите предложения за дизайна на евробанкнотите
3052
преди 21 минути
Най-модерен руски изтребител Су-57 се разби в Москва
12374
преди 3 часа
Чешки военен хеликоптер с петима души на борда се разби, има загинали
7403
преди 3 часа


