BG EN

Турция отново е обстрелвала позициите на кюрдите в Северна Сирия

Близък изток

Турция отново е обстрелвала позициите на кюрдите в Северна Сирия

3647
на 16.02.2016
Турция отново е обстрелвала позициите на кюрдите в Северна Сирия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турската артилерия отново е започнала обстрел срещу позициите на подразделенията на кюрдите в Северна Сирия, предаде РИА Новости.

препоръчано

Подразделенията на турската армия, разположена на пограничната линия в провинцията Килис използват 155-милиметрови самоходни гаубици срещу кюрдите в района на сирийския град Азаз. Турски военни източници съобщават, че огънят е бил открит в отговор на обстрел от сирийска страна. 
По-рано в течение на три дни турската артилерия обстрелваше кюрдските позиции в района на военното летище „Миннех“. 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК